Reflektor dalekosiężny SKYLED JUMBO ELLIPSE (Dalekosiężne: żarówka H1, 70W, 24V, pozycja LED, obudowa: czarna, Klosz: przezroczyste szkło)
Reflektor dalekosiężny SKYLED JUMBO ELLIPSE (Dalekosiężne: żarówka H1, 70W, 24V, pozycja LED, obudowa: czarna, Klosz: przezroczyste szkło)
Stan magazynowy: powyżej 6
Kod: JE320.10
EAN: 5903240181025
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 329,02 PLN
Cena brutto: 404,69 PLN
szt
Opis
Reflektor dalekosięzny SKYLED JUMBO ELLIPSE (czarny), nr kat. JE320.10
| Typ Reflektora | Dalekosiężny |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Soczewka | Poliwęglan |
| Barwa soczewki | Przezroczysta |
| Napięcie | 9-33V |
| Światło dalekosiężne | Żarówka H1 70W 24V (w zestawie) |
| Swiatło pozycyjne | Białe zimne LED (w zestawie) |
| Waga | 1,08 kg |
| Szerokość | 245,7 mm |
| Głębokość | 118 mm |
| Wysokość ze wspornikiem | 160 mm |
| Długość przewodu | 300 mm |
| Certyfikat | ECE (30), EMC,EMI 5,CISPR25 |
Dedykowane dodatkowe akcesoria:
| Pokrywa reflektora | Czarna | JE320.21 |
| Pokrywa reflektora | Przezroczysta | JE320.20 |
| Moduł światła pozycyjnego | Białe zimne | JE320.30W |
| Moduł światła pozycyjnego | Pomarańczowe | JE320.30A |
| Wkład reflektora | Przezroczysty | JE320.22 |
| Wkład reflektora | Niebieski | JE320.23 |
Inne warianty produktu
Reflektor dalekosiężny SKYLED Jumbo Stella Flash FULL LED (140W, dynamiczne białe i pomarańczowe światło pozycyjne / światło ostrzegawcze / pokrywa) R10/R65/R148/R149
- JE320.90F
- powyżej 6
- 657,20 PLN
- 808,36 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor SKYLED Jumbo Amber FULL LED (100W, białe i pomarańczowe światło pozycyjne) R7/R10/R112
- JE320.60
- powyżej 6
- 554,82 PLN
- 682,43 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor SKYLED Jumbo Oculus FULL LED (90W, białe i pomarańczowe światło pozycyjne) R7/R10/R112
- JE320.50
- powyżej 6
- 402,61 PLN
- 495,21 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor SKYLED Jumbo Octan Black FULL LED (80W, białe i pomarańczowe światło pozycyjne) R10/R112
- JE320.40B
- powyżej 6
- 377,09 PLN
- 463,82 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor SKYLED Jumbo Octan FULL LED (80W, białe i pomarańczowe światło pozycyjne) R10/R112
- JE320.40
- powyżej 6
- 377,09 PLN
- 463,82 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Jumbo Ovum Flash FULL LED (82W, białe i pomarańczowe światło pozycyjne / światło ostrzegawcze) R10/R65/R148/R149
- JE320.100F
- powyżej 6
- 307,41 PLN
- 378,11 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor SKYLED Jumbo Draco DRL FULL LED (80W, białe i pomarańczowe światło do jazdy dziennej + pokrywa) R10/R87/R112
- JE320.70
- powyżej 6
- 231,15 PLN
- 284,31 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED JUMBO ELLIPSE (chrom)
- JE320.00
- powyżej 6
- 438,14 PLN
- 538,91 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED JUMBO ELLIPSE (Dalekosiężne: żarówka H1, 70W, 24V, pozycja LED, obudowa: czarna, Klosz: przezroczyste szkło)
- JE320.10
- powyżej 6
- 329,02 PLN
- 404,69 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED JUMBO ELLIPSE (Dalekosiężne: żarówka H1, 70W, 24V, pozycja LED, obudowa: czarna, Klosz: niebieskie szkło)
- JE320.11
- powyżej 6
- 337,09 PLN
- 414,62 PLN
Do koszyka
szt
