Rama dachowa z wiązką i zaciskami na 6 odbiorników z LED do MB Actros 2011 MP4 MP5 GIGASPACE -25; 25- (ProCab)
Rama dachowa z wiązką i zaciskami na 6 odbiorników z LED do MB Actros 2011 MP4 MP5 GIGASPACE -25; 25- (ProCab)
Stan magazynowy: 4
Kod: 1185652722
EAN: 2000000043753
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 2 759,90 PLN
Cena brutto: 3 394,68 PLN
szt
Opis
Rama dachowa z wiązką i zaciskami na 6 odbiorników z LED do MB Actros 2011 MP4 MP5 GIGASPACE -25; 25- (ProCab)
| Materiał | Stal nierdzewna polerowana |
| Średnica | 60 mm |
| Mocowania pod odbiorniki | Zaciski w zestawie |
| Wiązka elektryczna | Wmontowana |
| Ilość wyjść pod odbiorniki | 6 |
| Max. Szerokość odbiornika | 245 mm |
| Światła obrysowe LED | 5 białych |
| Waga | 12,8kg |
Produkt renomowanej firmy Metec.
