Rama dachowa z wiązką i mocowaniami na 6 odbiorników z LED do MB Actros 2011- MP4 MP5 GIGASPACE -25; 25- (ProCab), czarna
Rama dachowa z wiązką i mocowaniami na 6 odbiorników z LED do MB Actros 2011- MP4 MP5 GIGASPACE -25; 25- (ProCab), czarna
Stan magazynowy: powyżej 6
Kod: 11856525771
EAN: 2000000066806
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 2 844,82 PLN
Cena brutto: 3 499,13 PLN
szt
Opis
Rama dachowa z wiązką i mocowaniami na 6 odbiorników z LED do MB Actros 2011- MP4 MP5 GIGASPACE -25; 25- (ProCab), czarna
| Materiał | Stal nierdzewna polerowana |
| Średnica | 60 mm |
| Mocowania pod odbiorniki | Wmontowane uchwyty |
| Wiązka elektryczna | Wmontowana |
| Ilość wyjść pod odbiorniki | 6 |
| Max. Szerokość odbiornika | 245 mm |
| Światła obrysowe LED | 7sztk |
| Waga | 6,3kg |
Produkt renomowanej firmy Metec.
