Rama dachowa z wiązką elektryczną mocowaniem na 6 odbiorników ze światłami obrysowymi LED do MB Actros BIG SPACE -25; 25- (ProCab)
Rama dachowa z wiązką elektryczną mocowaniem na 6 odbiorników ze światłami obrysowymi LED do MB Actros BIG SPACE -25; 25- (ProCab)
Stan magazynowy: 4
Kod: 1185653922
EAN: 2000000074177
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 2 802,36 PLN
Cena brutto: 3 446,90 PLN
szt
Opis
Rama dachowa z wiązką elektryczną mocowaniem na 6 odbiorników ze światłami obrysowymi LED do MB Actros BIG SPACE -25; 25- (ProCab)
| Materiał | Stal nierdzewna polerowana |
| Średnica | 60 mm |
| Mocowania pod odbiorniki | Zaciski w zestawie |
| Wiązka elektryczna | Wmontowana |
| Ilość wyjść pod odbiorniki | 6 |
| Max. Szerokość odbiornika | 250 mm |
| Światła obrysowe LED | 3 białe i 4 pomarańczowe |
| Waga | 12kg |
Produkt renomowanej firmy Metec.
