Reflektor dalekosiężny SKYLED Dorado 9X FI230 (130W, biała i pomarańczowa pozycja oraz światło ostrzegawcze) R10/R65/R148/R149
Reflektor dalekosiężny SKYLED Dorado 9X FI230 (130W, biała i pomarańczowa pozycja oraz światło ostrzegawcze) R10/R65/R148/R149
Stan magazynowy: powyżej 6
Kod: 13300033
EAN: 5903849401364
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 578,05 PLN
Cena brutto: 711,00 PLN
szt
Opis
Reflektor SKYLED Dorado 9X 130W 9 R112 podwójne pozycje oraz światło stroboskopowe,
nr kat. 13300033

| Rodzja lampy | FULL LED |
| Moc światła | 12500 lm, 10600 lm (rzeczywiste) |
| Zasięg światła (1 lux) | 472 m |
| Barwa światła | 6000K |
| Klasa | IP68, IP69K |
| Napięcie | 9-36V |
| Obciążenie | Obciążenie 10 A (12V); 5,2A (24V) |
| Światło pozycyjne | Białe i pomarańczowe |
| Światło stroboskopowe | Pomarańczowe |
| Szerokość | 216 mm |
| Głębokość | 74,4 mm |
| Wysokość ze wspornikiem | 230 mm |
| Certyfikat | CE /ECE R148 / R149 / R65 / R10, CE (Ref.50) |
Dedykowane dodatkowe akcesoria:
| Pokrywa reflektora | Przezroczysta | 13300033CC |
Inne warianty produktu
Reflektor dalekosiężny SKYLED VIA Flash 9X FI218 (160W, dynamiczne białe i pomarańczowe światło pozycyjne oraz światło ostrzegawcze) R10/R65/R148/R149
- 13300110F
- powyżej 6
- 636,73 PLN
- 783,18 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Moai 9X Black FI220 (162W biała i pomarańczowa pozycja) R149/R148/R10 - czarna obudowa
- 13300077-B
- BRAK - Zapytaj o dostępność
- 604,12 PLN
- 743,07 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Moai 9X White FI220 (162W biała i pomarańczowa pozycja) R149/R148/R10 - biała obudowa
- 13300077-W
- BRAK - Zapytaj o dostępność
- 604,12 PLN
- 743,07 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Jupiter+ 9X FI218 (120W, biała i pomarańczowa pozycja) R112/R7/R10
- 13300011
- powyżej 6
- 459,08 PLN
- 564,67 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Dorado 9X FI230 (130W, biała i pomarańczowa pozycja oraz światło ostrzegawcze) R10/R65/R148/R149
- 13300033
- powyżej 6
- 578,05 PLN
- 711,00 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Cosmo Dynamic 9X FI220 (160W, dynamiczne białe i pomarańczowe światło pozycyjne) R10/R148/R149
- 13300122
- powyżej 6
- 564,42 PLN
- 694,24 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Cosmo Flash 9X FI228 (120W, biała i pomarańczowa pozycja oraz światło ostrzegawcze, R10/R148/R149/R65
- 13300022F
- powyżej 6
- 630,15 PLN
- 775,08 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Cosmo 9X FI218 (120W, biała i pomarańczowa pozycja) R112/R7/R10
- 13300022
- 5
- 478,40 PLN
- 588,43 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Crux 9X FI220 (120W, dynamiczne białe i pomarańczowe światło pozycyjne) R10/R148/R149
- 13300044
- powyżej 6
- 521,15 PLN
- 641,01 PLN
Do koszyka
szt
Reflektor dalekosiężny SKYLED Coma 9X FI228(160W, biała i pomarańczowa pozycja) R10/R148/R149
- 13300055
- 5
- 408,85 PLN
- 502,89 PLN
Do koszyka
szt
