Rama w zderzak City Aero, czarna, 2500mm L cab, 25- (ProCab), 3 białe obrysy LED
Rama w zderzak City Aero, czarna, 2500mm L cab, 25- (ProCab), 3 białe obrysy LED
Stan magazynowy: BRAK - Zapytaj o dostępność
Kod: 1185665471
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 2 462,68 PLN
Cena brutto: 3 029,10 PLN
szt
Opis
Rama w zderzak City Aero, czarna, 2500mm L cab, 25- (ProCab), 3 białe obrysy LED
| Materiał | Stal nierdzewna malowana na czarno |
| Åšrednica | 60 mm |
| Mocowania pod odbiorniki | Zaciski w zestawie |
| WiÄ…zka elektryczna | Wmontowana |
| Ilość wyjść pod odbiorniki | 4 |
| Max. Szerokość odbiornika | 250 mm |
| Światła obrysowe LED | 3 białe |
| Waga | 9kg |
Produkt renomowanej firmy Metec.
