Rama w zderzak City Aero, czarna, 2500mm L cab, 25- (ProCab), 2 stroboskopy
Rama w zderzak City Aero, czarna, 2500mm L cab, 25- (ProCab), 2 stroboskopy
Stan magazynowy: BRAK - Zapytaj o dostępność
Kod: 1185665571
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 3 226,96 PLN
Cena brutto: 3 969,16 PLN
szt
Opis
Rama w zderzak City Aero, czarna, 2500mm L cab, 25- (ProCab), 2 stroboskopy
| Materiał | Stal nierdzewna malowana na czarno |
| Średnica | 60 mm |
| Mocowania pod odbiorniki | Zaciski w zestawie |
| Wiązka elektryczna | Wmontowana |
| Ilość wyjść pod odbiorniki | 4 |
| Max. Szerokość odbiornika | 250 mm |
| Światła obrysowe LED | 3 stroboskopy |
| Waga | 9kg |
Produkt renomowanej firmy Metec.
