Double Burner Hella pomarańczowy
Double Burner Hella pomarańczowy
Stan magazynowy: BRAK - Zapytaj o dostępność
Kod: 2BM 001 321-001
EAN: 4082300189032
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 67,04 PLN
Cena brutto: 82,46 PLN
szt
Opis
Double Burner Hella (pomarańczowy klosz) żarówkowy, nr kat. 2BM 001 321-001
| Rodzaj lampy | Obrysowa |
| Typ lampy | Żarówkowa R10W (brak w zestawie, do kupienia tutaj) |
| Barwa klosza | Pomarańczowa |
| Wysokość | 39 mm |
| Długość | 131 mm |
| Szerokość | 62 mm |
| Homologacja | R6 |
| Producent | Hella |
Inne warianty produktu
Double Burner Hella pomarańczowy
- 2BM 001 321-001
- BRAK - Zapytaj o dostępność
- 67,04 PLN
- 82,46 PLN
Do koszyka
szt
Double burner (pomarańczowo-czerwony klosz) żarówkowy
- 1346350271
- powyżej 6
- 64,96 PLN
- 79,90 PLN
Do koszyka
szt
