Belka ostrzegawcza SKYLED (1197 mm) z sekcją centralną, pomarańczowe światło LED 12/24V
Belka ostrzegawcza SKYLED (1197 mm) z sekcją centralną, pomarańczowe światło LED 12/24V
Stan magazynowy: 4
Kod: 13SL41102CW
EAN: 5903849400046
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 1 250,06 PLN
Cena brutto: 1 537,57 PLN
szt
Opis
Belka ostrzegawcza SKYLED (1197 mm) z sekcją centralną, pomarańczowe światło LED 12/24V,
nr kat. 13SL41102CW
Wysokiej jakości belka ostrzegawcza SKYLED spełniająca normy ECE R10,R65, SAE J845.
Konstrukcja lampy oparta jest na metalowej szynie nośnej, co zapewnia odpowiednią sztywność i stabilność podczas jazdy. Dzięki szynie możemy regulować rozstaw wsporników montażowych, dostosowując je do wykorzystania najlepszych punków montażowych na dachu pojazdu.
Belka posiada 19 trybów świecenia - film poglądowy: https://www.youtube.com/watch?v=fUNM8z_LiqQ

W zestawie:
- belka ostrzegawcza
- 2 m wiązka elektryczna z modułem sterującym
- 2 x mocowanie wykonane z czarnej stali nierdzewnej
- zestaw śrub i podkładek
- instrukcja
| Typ | Belka ostrzegawcza |
| Rodzaj światła | LED |
| Barwa światła | Pomarańczowa |
| Barwa kloszy | Przezroczysta |
| Sekcja centralna | Biała (podświetlana) |
| Ilość trybów światła | 19 |
| Napięcie | 10-30V |
| Moc | 128W |
| Klasa | IP67 |
| Certyfikaty | ECE R10, R65, SAE J845 |
| Temperatura pracy | -40°C to +65°C. |
| Panel sterowania | W zestawie (włącznik + zmiana trybu światła) |
| Montaż | Dwa czarne stalowe wsporniki regulowane na szynie |
| Długość | 1197 mm |
| Szerokość | 264 mm |
| Wysokość | 44 mm |
| Wysokość ze wspornikiem | 90 mm |
| Marka | SKYLED |
Inne warianty produktu
Belka ostrzegawcza SKYLED (1211 mm) z sekcją centralną, pomarańczowe światło LED 12/24V
- 13SL41202OW-B
- 1
- 1 382,24 PLN
- 1 700,16 PLN
Do koszyka
szt
Belka ostrzegawcza SKYLED (1197 mm) z sekcją centralną, pomarańczowe światło LED 12/24V
- 13SL41102OW
- powyżej 6
- 1 250,06 PLN
- 1 537,57 PLN
Do koszyka
szt
Belka ostrzegawcza SKYLED (1197 mm) z sekcją centralną, pomarańczowe światło LED 12/24V
- 13SL41102CW
- 4
- 1 250,06 PLN
- 1 537,57 PLN
Do koszyka
szt
