Rama na podszybie z wiązką i uchwytami na 6 odbiorników ze zintegrowanymi światłami stroboskopowymi do Scania NG 2016 -
Rama na podszybie z wiązką i uchwytami na 6 odbiorników ze zintegrowanymi światłami stroboskopowymi do Scania NG 2016 -
Stan magazynowy: BRAK - Zapytaj o dostępność
Kod: 11864533770
EAN: 2000000061313
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 3 184,50 PLN
Cena brutto: 3 916,94 PLN
szt
Opis
Rama na podszybie z wiązką i uchwytami na 6 odbiorników ze zintegrowanymi światłami stroboskopowymi do Scania NG 2016 -, nr kat. 1186453322
| Materiał | Stal nierdzewna polerowana |
| Średnica | 60 mm |
| Mocowania pod odbiorniki | Wmontowane uchwyty |
| Wiązka elektryczna | Wmontowana |
| Ilość wyjść pod odbiorniki | 6 |
| Max. Szerokość odbiornika | 250 mm |
| Światła Stroboskopowe | 2 pomarańczowe |
| Waga | 7.0kg |
Produkt renomowanej firmy Metec.
Inne warianty produktu
Rama na podszybie z wiązką elektyrczną i uchwytami na 6 odbiorników do Scania NG 2016 -
- 11864532770
- 2
- 2 173,95 PLN
- 2 673,96 PLN
Do koszyka
szt
Rama na podszybie z wiązką i uchwytami na 6 odbiorników ze zintegrowanymi światłami stroboskopowymi do Scania NG 2016 -
- 11864533770
- BRAK - Zapytaj o dostępność
- 3 184,50 PLN
- 3 916,94 PLN
Do koszyka
szt
