SKYLED Aries 20" LED BAR 12/24V, 522 mm białe światło pozycyjne
SKYLED Aries 20" LED BAR 12/24V, 522 mm białe światło pozycyjne
Stan magazynowy: powyżej 6
Kod: SKL154-021
EAN: 5903849401852
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 393,99 PLN
Cena brutto: 484,61 PLN
szt
Opis
SKYLED Aries LED BAR 12/24V, 522 mm białe światło pozycyjne, nr kat. SKL154-021
| Rodzaj lampy | LED BAR |
| Moc światła | ECE 5000 Lm (rzeczywista) |
| Klasa | IP67 |
| Zasięg | 452 m (1 lux) |
| Światło pozycyjne | Białe zimne |
| Napięcie (V DC) | 12-48V |
| Moc LED | Światło dalekosięzne 10 LED x 12W |
| Szerokość | 521,8 mm |
| Głębokość | 72,4 mm |
| Wysokość | 57,1 mm |
| Wysokość ze wspornikiem | 82,6 mm |
| Certyfikat | ECE R112, R7, R10, (REF. 45) |
| Obudowa | Aluminium |
| Wtyczka | DT3 |
| Soczewka | Poliwęglan |
| Producent | SKYLED |
Numery Krzyżowe: 1FE 358 154-021
Inne warianty produktu
SKYLED Aries 6" LED BAR 12/24V z ramką, 196 mm
- SKL154-011
- powyżej 6
- 176,21 PLN
- 216,74 PLN
Do koszyka
szt
SKYLED Aries 12" LED BAR 12/24V, 342 mm białe światło pozycyjne
- SKL154-001
- powyżej 6
- 271,87 PLN
- 334,40 PLN
Do koszyka
szt
SKYLED Aries 20" LED BAR 12/24V, 522 mm białe światło pozycyjne
- SKL154-021
- powyżej 6
- 393,99 PLN
- 484,61 PLN
Do koszyka
szt
Light Bar HELLA ValueFit FULL LED 12/24/48V, 342mm szerokości
- 1FE 358 154-001
- 2
- 385,83 PLN
- 474,57 PLN
Do koszyka
szt
Light Bar HELLA ValueFit FULL LED 12/24/48V, 522mm szerokości
- 1FE 358 154-021
- 2
- 552,96 PLN
- 680,14 PLN
Do koszyka
szt
Light Bar HELLA ValueFit FULL LED 12/24V, 196mm szerokości
- 1FE 358 154-011
- powyżej 6
- 222,15 PLN
- 273,24 PLN
Do koszyka
szt
