Lampa tylna prostokątna DARK KNIGHT IZE LED - kierunkowskaz
Lampa tylna prostokątna DARK KNIGHT IZE LED - kierunkowskaz
Stan magazynowy: powyżej 6
Kod: 800632
EAN: 7323030187880
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 267,50 PLN
Cena brutto: 329,03 PLN
szt
Opis
Lampa tylna prostokątna typu IZE LED - kierunkowskaz
| Rodzaj lampy | Tylna typu IZE LED |
| Funkcje | Kierunkowskaz |
| Napięcie | 24V |
| Pobór mocy | 2,8W |
| Długość | 130 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Głębokość | 45 mm |
| Długość przewodu | 2500 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał obudowy | Poliwęglan |
| Rodzaj soczewki | Przydymiana |
| Materiał soczewki | Poliwęglan |
| Klasa | IP66 |
| Homologacja | ECE R6; ECE R10 |
Ramki montażowe dostępne oddzielnie:
| Ilość Lamp | Położenie | PN |
| 1 | Poziomo | 138006352 |
| 2 | Poziomo | 138006372 |
| 2 | Pionowo | 138006362 |
| 3 | Poziomo | 138006382 |
| 4 | Poziomo | 138006392 |
| 5 | Poziomo | 138006402 |
Inne warianty produktu
Lampa tylna prostokątna DARK KNIGHT IZE LED - kierunkowskaz
- 800632
- powyżej 6
- 267,50 PLN
- 329,03 PLN
Do koszyka
szt
Lampa tylna prostokątna DARK KNIGHT IZE LED - światło cofania
- 800634
- powyżej 6
- 470,03 PLN
- 578,14 PLN
Do koszyka
szt
Lampa tylna prostokątna DARK KNIGHT IZE LED - światło pozycyjne/stop
- 800631
- powyżej 6
- 267,50 PLN
- 329,03 PLN
Do koszyka
szt
Lampa tylna prostokątna DARK KNIGHT IZE LED - światło pozycyjne/stop/kierunkowskaz
- 800630
- powyżej 6
- 317,18 PLN
- 390,13 PLN
Do koszyka
szt
Lampa tylna prostokątna DARK KNIGHT IZE LED - światło przeciwmgielne
- 800633
- powyżej 6
- 332,46 PLN
- 408,93 PLN
Do koszyka
szt
