Double Burner SKYLED 24V (pomarańczowe światło/pomarańczowy klosz) 8 LED
Double Burner SKYLED 24V (pomarańczowe światło/pomarańczowy klosz) 8 LED
Stan magazynowy: powyżej 6
Kod: 13SL701273OO
EAN: 5903849407489
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 94,01 PLN
Cena brutto: 115,63 PLN
szt
Opis
Double Burner SKYLED 24V (pomarańczowe światło/pomarańczowy klosz) 8 LED
SKYLED DoubleBurner 24V – nowoczesne oświetlenie pozycyjne LED. Zapewnia świetną widoczność i dodaje stylu Twojej ciężarówce. Idealny wybór dla fanów tuningu i niezawodnych rozwiązań 24V.
| Rodzaj Lampy | Obrysowa |
| Funkcje światła | Pozycja LED (Pomarańczowe) |
| Barwa Klosza | Pomarańczowa |
| Ilość LED | 8 szt |
| Napięcie | 24V |
| Pobór | 0,7W |
| Homologacja | ECE R148 |
| Długość | 127, mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Głębokość | 39 mm |
| Rozstaw otworów | 109 mm |
| Obudowa | Poliwęglan |
Inne warianty produktu
Double Burner SKYLED 24V (białe światło/przezroczysty klosz) 8 LED
- 13SL700273WW
- powyżej 6
- 94,01 PLN
- 115,63 PLN
Do koszyka
szt
Double Burner SKYLED 24V (białe światło/przydymiany klosz) 8 LED
- 13SL701273SW
- powyżej 6
- 94,01 PLN
- 115,63 PLN
Do koszyka
szt
Double Burner SKYLED 24V (pomarańczowe światło/pomarańczowy klosz) 8 LED
- 13SL701273OO
- powyżej 6
- 94,01 PLN
- 115,63 PLN
Do koszyka
szt
Double Burner SKYLED 24V (pomarańczowe światło/przezroczysty klosz) 8 LED
- 13SL700273WO
- powyżej 6
- 94,01 PLN
- 115,63 PLN
Do koszyka
szt
Double Burner SKYLED 24V (pomarańczowe światło/przydymiany klosz) 8 LED
- 13SL701273SO
- powyżej 6
- 94,01 PLN
- 115,63 PLN
Do koszyka
szt
