Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop pomarańczowe światło 6 LED) R10 R65 SAE
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop pomarańczowe światło 6 LED) R10 R65 SAE
Stan magazynowy: powyżej 6
Kod: 13SL127610A
EAN: 5903849401371
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 84,33 PLN
Cena brutto: 103,73 PLN
szt
Opis
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop - pomarańczowe światło - 6 LED) R10 R65 SAE, nr kat. 13SL127610
Ostrzegawcza lampa SKYLED z intensywnym, pomarańczowym światłem LED skutecznie sygnalizuje zagrożenie lub pracę pojazdu. Idealna do pojazdów użytkowych, takich jak:
samochody ciężarowe, dostawcze, serwisowe, komunalne, budowlane, lawety, pojazdy rolnicze i maszyny specjalistyczne.
Niskie zużycie energii, trwała obudowa i łatwy montaż – bezpieczeństwo w nowoczesnej formie.

| Typ | Stroboskop |
| Barwa klosza | Przezroczysta |
| Rodzaj światła | LED |
| Barwa światła | Pomarańczowa |
| Ilość LED | 6 LED x 3W |
| Ilość trybów światła | 26 |
| Napięcie | 12-24V |
| Homologacja | R10, R65, SAE |
| Klasa szczelności | IP67/69K |
| Wysokość | 28 mm |
| Szerokość | 128 mm |
| Głębokość | 19 mm |
Lampa dostępna z inną barwą światła:
| 13SL127610A | Pomarańczowe światło |
| 13SL127610B | Niebieskie światło |
| 13SL127610R | Czerwone światło |
| 13SL127610W | Białe światło |
| 13SL127610G | Zielone światło |
Załączniki
Inne warianty produktu
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop białe światło 6 LED)
- 13SL127610W
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop czerwone światło 6 LED)
- 13SL127610R
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop niebieskie światło 6 LED)
- 13SL127610B
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop pomarańczowe światło 6 LED) R10 R65 SAE
- 13SL127610A
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop zielone światło 6 LED)
- 13SL127610G
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
