Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop niebieskie światło 6 LED)
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop niebieskie światło 6 LED)
Stan magazynowy: powyżej 6
Kod: 13SL127610B
EAN: 5903849406215
J.M : szt
Ile w opakowaniu: 1.00
Cena netto: 84,33 PLN
Cena brutto: 103,73 PLN
szt
Opis
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop niebieskie światło 6 LED)
Lampa ostrzegawcza SKYLED z intensywnym, niebieskim światłem LED to rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest natychmiastowa i wyraźna sygnalizacja niebieską barwą światła. Kompaktowa konstrukcja, energooszczędna technologia LED i wysoka trwałość sprawiają, że idealnie sprawdza się w pracy niezależnie od warunków.
Zastosowanie:
- Pojazdy uprzywilejowane, takie jak: policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe, pojazdy służb ratowniczych i technicznych,
- Pojazdy ochrony, konwoje, służby porządkowe,
- Wózki widłowe i pojazdy pracujące na terenach zamkniętych – magazyny, lotniska, zakłady przemysłowe,
- Maszyny i pojazdy specjalistyczne, wymagające zwiększonej widoczności podczas manewrów lub pracy w trudnych warunkach.
.jpg)
| Typ | Stroboskop |
| Barwa klosza | Przezroczysta |
| Rodzaj światła | LED |
| Barwa światła | Niebieska |
| Ilość LED | 6 LED x 3W |
| Ilość trybów światła | 26 |
| Napięcie | 12-24V DC |
| Homologacja | CE, UKCA, SAE |
| Klasa szczelności | IP67/IP69K |
| Głębokość | 19 mm |
| Szerokość | 128 mm |
| Wysokość | 28 mm |
Lampa dostępna z inną barwą światła:
| 13SL127610A | Pomarańczowe światło |
| 13SL127610B | Niebieskie światło |
| 13SL127610R | Czerwone światło |
| 13SL127610W | Białe światło |
| 13SL127610G | Zielone światło |
Załączniki
Inne warianty produktu
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop białe światło 6 LED)
- 13SL127610W
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop czerwone światło 6 LED)
- 13SL127610R
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop niebieskie światło 6 LED)
- 13SL127610B
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop pomarańczowe światło 6 LED) R10 R65 SAE
- 13SL127610A
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
Lampa ostrzegawcza SKYLED 128x28 mm (stroboskop zielone światło 6 LED)
- 13SL127610G
- powyżej 6
- 84,33 PLN
- 103,73 PLN
Do koszyka
szt
