Vek Rallyteam z oświetleniem SKYLED FORNAX 43" w drodze po sukces !!

Załoga Vek Rallyteam w składzie Witold Samulewicz oraz Patryk Rybarczyk swoją Hondą Civic V podbijają etapy kolejnych rajdów. W tym sezonie do drużyny dołączył reprezentant z rodziny SKYLED w postaci listwy ledowej FORNAX 43", który dzięki swojej doskonałej optyce światła dalekosiężnego o mocy 17765 lumenów, zapewnia ekipie bezpieczeństwo poprzez rewelacyjną widoczność a dodatkowe światło pozycyjne nadaje wyjątkowy wygląd rajdówce. Lampa Fornax daje możliwość skorzystania z dwóch barw światła pozycyjnego (białe i pomarańczowe), Team zdecydował się na opcję pomarańczowej pozycji, co trzeba przyznać idealnie komponuje się z całym pojazdem. Co ważne, gdyby Panowie, postanowili wyskoczyć z trasy wyścigu do restauracji McDonald na kawę miejskimi drogami, LED BAR SKYLED FORNAX 43" z pewnością im to umożliwi, ponieważ produkt jest w pełni homologowany (ECE R112/R10/R7, CE, RoHS.), przez co można go użytkować na drogach publicznych.Pełną ofertę list ledowych SKYLED znajdziesz tutaj:  Halogeny listwowe SKYLED
Cieszymy się, że produkty SKYLED pomagają, w codziennej pracy kierowców zawodowych ale również rozwijać hobby ludzi min. w sportach motorowych tak jak w  przypadku Witka i Patryka z którymi ENA TRUCK wraz marką SKYLED, podziela miłość do czterech kółek (tych małych jak i dużych).

Zapraszamy do śledzenia social mediów, gdzie na bieżąco, można śledzić poczynania załogi Vek Rallyteam:
 
Facebook Vek Rallyteam
Facebook: Witek Vek Rallyteam
Facebook: Rybarczyk Rallyteam


Natomiast jeśli jeszcze nie sprawdzasz naszego profilu ENA TRUCK na Facebook, zapraszamy do zaobserwowania. Znajdziesz tam, dużo więcej aktualności oraz informacji na temat naszych produktów czy realizacji projektów naszych wspaniałych klientów.

Facebook ENA TRUCK
Facebook: SKYLED
 
 

Ekipie Vek Rallyteam, życzymy aby każdy wyścig dawał tyle radości na waszych twarzach jak poniżej bo PASJA = RADOŚĆ a drogę do sukcesów niech rozświetla wam SKYLED !