Psi Patrol - Służba w firmie Almich i Misja Cosmo 

Patrol nasz! Radę da! Już jadą nam z pomocą! - i to jaką pomocą ! Oczywiście nikomu, nie życzymy potrzeby korzystania z lawety ale jeśli dojdzie do takiej konieczności zdecydowanie, możemy zachęcić do skorzystania z usługi Patrolowca Marcina Samuszewskiego z Suchego Dębu firmy Almich. Ten widok rozpogodzi nastrój nawet w gorszej chwili zarówno młodszych jak i starszych widzów. 

Iveco Daily stało się sztuką na czterech kółkach, za co czapki z głów za kreatywność. Nie tylko forma grafiki wpada w oko ale również dodatkowe oświetlenie, do którego mogliśmy dorzucić naszą małą cegiełkę w realizacji projektu. 

Boczną zabudowę doświetlają światła obrysowe 13.1598.2 z wbudowanym projektorem, rzucającym na jezdnię dodatkową pomarańczową linię światła dając przy tym dodatkowy efekt a przy okazji ułatwia manewrowanie przy użyciu lusterek bo dostajemy dodatkowy obrys pojazdu na jezdni.

Natomiast koronę doświetlają trzy reflektory SKYLED COSMO 9X (13300022) o mocy 12000 lumenów. dając przy tym doskonałą widoczność podczas nocnych misji na drogach a białe światło pozycyjne wybrane w patrolowcu dodatkowo ozdabia Daily. 

Dziękujemy Panie Marcinie za możliwość współpracy i udziału w tym projekcie ! Efekt finalny - Sztos!!